Mládež hledá odpovědiAhooj,

je ti cca 15-20 let? Chceš se seznámit s mladým lidmi, kteří zkouší přemýšlet nad důležitými otázkami z pohledu Bible? Zažít fajn legraci a nebo dobrodružství? Přijď mezi nás!

Kdy: každý pátek 16:30 - 19:00 hod (o prázdninách nepravidelně)

Kde: Aula školy Dorkas na Blažejském náměstí 9

Páteční setkání

Olomoucká mládež tento školní rok vstoupila do 9. roku své existence. Současná mládež vznikla z dorosťáků, nyní již velká část z nich přešla do starší skupiny tzv. 20+. Letos jsme také přivítali asi 9 nových členů z dorostu. Těšíme se na nové společné výzvy a dobrodružství.

Mládež se u nás schází každý pátek od 16:30 hod. v budově školy VOŠST Dorkas, ale někdy se koná také na jiných zábavných místech, v parku, když je hezky či u někoho, kdo nás rád pohostí dobrým jídlem. Naposledy jsme grilovali na zahradě u našich misionářů.

Jedna z nejoblíbenějších akcí naší mládeže je chata Kyčera – pobyt o jarních prázdninách, na kterou se chystáme i letos. Teď v říjnu připravujeme „adaptační“ víkendovku o podzimních prázdninách možná i s dorostem. Koncem minulého školního roku jsme pořádali Alfa kurz pro mládež, kde vařil pokaždé někdo z vedoucích spolu s mládežníky a o prázdninách se někteří letos čerství mládežníci zúčastnili Fusion campu, odkud se vrátili nadšení. Bylo by skvělé a máme naději, že by Fusion mohl vzniknout také v našem sboru.

Napište nám

Máte dotaz, modlitbu?

Mapa

Kde se můžeme setkat ...

Kalendář

Kdy, kde co, vždy aktuálně

TOPlist